Kupnja dijelova sa ebay-a, aliexpressa

lake teme za male mozgove i sve one koji se takvima osjećaju

Re: Kupnja dijelova sa ebay-a, aliexpressa

PostPostao/la hrc385 dana 24. 08. 2017. (08:51)

drznedaj je napisao/la:Hoćeš reci minorni dio stvari (čitaj iznimke). HR trgovine imaju samo dobre fiktivne popuste. Te su im cijene i na najvećim popustima veće nego cijene na bike24, bike-discount...

ne mislim na minorni dio stvari, već na veći dio asortimana. samo treba sa našim trgovcima surađivati, najbolje preko kluba. naravno da kad dodješ sa ceste prvi puta, nečeš ostvariti cijenu kao i na bike24. prednost bike24 je ta što ima hrpu robe, i dosta toga na lageru sa rokom isporuke odmah ili unutar par dana. većina naših trgovaca na tjednoj bazi naručuje robu, većina skladišta je unutar u EU pa dolazi za par dana, osim nekih koji rade kvartalne isporuke.

btw, računaj da je PDV u njemačkoj 19% a u HR 25% = bike24 na kraju zaradi više od naših trgovaca. ono kaj je Child rekao, mjenjao sam sa 1x11 u 2x11, naravno da je bilo nekih komplikacija i kemija, garancija i zamjena se riješila odmah. radit povrat i slat poštom prema bike24, komplicira reklamaciju.
- CrMo Kross Smooth Trail 2017; šumom
- CrMo Spec. Sequoia 2017; putovanja drumom
- Alu Burlington Solution 2011; za na plac & djeca
hrc385

Reputation point: 0

Re: Kupnja dijelova sa ebay-a, aliexpressa

PostPostao/la Thermaltake dana 24. 08. 2017. (15:39)

xlr je napisao/la:Za stalne musterije i vjerojatno clanove klubova - to nismo ni ja, ni moj frend mujo, a ni njegova zena. Mi narucujemo grupno kao sav ostali puk, male kolicine i par puta godisnje :))

za članove kluba i licencirane vozače :D
Thermaltake

Reputation point: 0

Prethodna

Natrag na Početnici

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.