GIANT TRANCE 1 29"

pravite se važni svojim bajkom, komentirajte i budite komentirani...
Pravila foruma
U ovom dijelu foruma možete otvoriti temu u kojoj ćete pokazati svoj vozni park (pritom se misli isključivo na bicikle). Uzmite u obzir da će ta tema biti Vaša privatna virtualna garaža, pa se stoga prezentirajte što ozbiljnije. Bilo bi poželjno da u naslovu teme napišete o kojem se biciklu radi. Najveće dozvoljene dimenzije slika su 800x600 (ili 600x800, ovisno o orijentaciji). Ako se ne budete pridržavali toga, znate što slijedi...

Re: GIANT TRANCE 1 29"

PostPostao/la hostler dana 14. 05. 2019. (21:41)

Herr Flick je napisao/la:@Hostler- kako si krenija prelaziš na full XC do kraja godine, a i cestu si zavolija koliko cujem, c c c :o Morati cemo popricati ozbiljno :D :D :D
haha...a eto :)... nema sexa bez treninga tak da ;)...jos ces vise zaostajat hahah...

@ja1ric1- mislim da misli na 12 spd grupu ako se ne varam :?

1x 11 je stavrno cijenovno mnogo prihvatljivi od 1x12 ..al generalno za sada ne diram vise nista...treba voziti i poderati..pa viditi dalje
hostler

Reputation point: 4

PostPostao/la FICHO VŽ dana 23. 05. 2019. (17:47)

Jesi i ti kupovao 5 dukatovih jogurta na zaseban racun svaki dan ili si ga kupio? :lol: :?
Kud su otišli stari kotači? Ako su na prodaju javi se! :lol:
FICHO VŽ

Reputation point: 5

PostPostao/la Turkehz dana 28. 05. 2019. (14:43)

Hmm zanimljivo. Recimo, ja pak nemam zamjerki na GX. U početku je zadnja brzina zezala no to je sređeno i stvarno odlično radi.

Nakon Gujda R je sve odlično, a pogotovo MT7. Bubno sam na svoj Trance Saintice pa me zanima hoće li biti overkill lol.

Mislim da sam te vidio na Risnjaku, ali sam bio bez bajka pa se nisam htio sramotiti hahahaha.
slika
Turkehz

Reputation point: 22

PostPostao/la hostler dana 28. 05. 2019. (21:02)

FICHO VŽ je napisao/la:Jesi i ti kupovao 5 dukatovih jogurta na zaseban racun svaki dan ili si ga kupio? :lol: :?
Kud su otišli stari kotači? Ako su na prodaju javi se! :lol:

ipak sam ga kupio , mada na njuski ima super ponuda za isti bajk.
Kotači su kod mene, ako cu prodavat bajk (štonije u planu)..onda cu ih vratiti, a sebi ostaviti ove koji su sada gore...
al tnx za ponudu ;)
hostler

PostPostao/la hostler dana 28. 05. 2019. (21:04)

Turkehz je napisao/la:Hmm zanimljivo. Recimo, ja pak nemam zamjerki na GX. U početku je zadnja brzina zezala no to je sređeno i stvarno odlično radi.

Nakon Gujda R je sve odlično, a pogotovo MT7. Bubno sam na svoj Trance Saintice pa me zanima hoće li biti overkill lol.

Mislim da sam te vidio na Risnjaku, ali sam bio bez bajka pa se nisam htio sramotiti hahahaha.

a neznam, taj gx fkt nije nekaj kaj bi opet kupio...al ok...
saintice nikad nisam probao, al sumjam da ce biti overkill, pogotovo ak nisi perolaka kategorija..
ps. trebo se si se javiti ;)...nemaš frke , za pozdravitiuvijek imam vremena ;)...ili za djir ;)
hostler

Prethodna

Natrag na Garaža

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.