Urban Turban

pravite se važni svojim bajkom, komentirajte i budite komentirani...
Pravila foruma
U ovom dijelu foruma možete otvoriti temu u kojoj ćete pokazati svoj vozni park (pritom se misli isključivo na bicikle). Uzmite u obzir da će ta tema biti Vaša privatna virtualna garaža, pa se stoga prezentirajte što ozbiljnije. Bilo bi poželjno da u naslovu teme napišete o kojem se biciklu radi. Najveće dozvoljene dimenzije slika su 800x600 (ili 600x800, ovisno o orijentaciji). Ako se ne budete pridržavali toga, znate što slijedi...

Re: Urban Turban

PostPostao/la RiderOfTheStorm dana 01. 05. 2019. (16:27)

Moram reći da bajk vrh. Vrlo je brz i zabavan za vožnju, ali može i malo van ceste.
Alfine me oduševija, šalta odlično, čak i dok pedalam i ne vidim neke značajne razlike između njega i običnih mjenjača u tom pogledu, dapače uopće nije loše šaltanje pod laganim opterećenjem.

Apsolutna tišina je tako cool, nema lanca pa nema podmazivanja i čišćenja i zajebancije s tim.

Nakon šta mi je došao, tribalo je napraviti mali servis. Prominija sam pakne, odzračio kočnice i rastavio Alfine nabu, utoća sam je u ATF ulje i podmazao dobro i sad radi još bolje i miran sam bar 2g.

slika

Sve u svemu, super je bajk, lipo izgleda, uživo bolje nego na slikama. Samo što sam promjenio gripove i sic te možda nabavim malo širi karbonski volan na AliExpressu jer ovaj od 600mm mi je možda mrvu preuzak.
RiderOfTheStorm

Reputation point: 10

Urban Turban i Pivo

PostPostao/la RiderOfTheStorm dana 13. 06. 2019. (14:48)

Slabo se vozim u zadnje virme zbog nedostatka vremena, ali prije par dana napokon stigao Superstar Slackerizer -2° headset pa sam ga stavio. Sad je proper new age geometrija sa 65° kutom vilice i 75° kutom sica :D

slika
RiderOfTheStorm

Reputation point: 10

Prethodna

Natrag na Garaža

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.