Biciklistički klubovi u ZG i okolici?

popričajte s ekipom iz kvarta...

Biciklistički klubovi u ZG i okolici?

PostPostao/la plavi_zmaj dana 20. 06. 2019. (22:48)

Zanima me kakvi su biciklistički klubovi u Zagrebu?

Znam da sam što se tiče fizičke spreme... smeće... Ali htio bih čisto da nemoram uvijek ići sam kada idem na izlet do Samobora, Zaprešića, Sljemena, VG, Križevca... Lagani touring, upoznavanje drugih biciklista i takve stvari.

A i imam namjeru postati brži biciklist.

Ima li onda neki opušteniji BK u Zagrebu?

Jedini uvjet osim toga je da imam jedino specku, tako da MTB only klubovi ispadaju. I nije uvjet ali ako neki klub imam sastajalište u zapadnom ZG, to je prednost.

Ispričavam se ako je glupo pitanje.
plavi_zmaj

Reputation point: 0

Re: Biciklistički klubovi u ZG i okolici?

PostPostao/la xlr dana 21. 06. 2019. (10:04)

Radije nadji nekog frenda kojem odgovara tvoj tempo. Problem je kad nemate neki ujednacen tempo pa jedan ceka drugog... Taj kompanjon iz kluba te mozda vise nece zvati na voznju. A opusteni klub je oksimoron :D Pisem ovo kao tip kojeg je par ljudi otpisalo za voznje jer sam jednom bio prespor, a drugi put "nepotrebno forsirao tempo" :D Na kraju mi je najbolje bilo kad sam vozio sam jer nisam na razini kluba niti mi se da vuci za sobom prikolicu.

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
♕ Keep calm and fastboot oem unlock ♕
viewtopic.php?f=29&t=86640
xlr

Reputation point: 9

PostPostao/la plavi_zmaj dana 21. 06. 2019. (10:44)

xlr je napisao/la:Radije nadji nekog frenda kojem odgovara tvoj tempo. Problem je kad nemate neki ujednacen tempo pa jedan ceka drugog... Taj kompanjon iz kluba te mozda vise nece zvati na voznju. A opusteni klub je oksimoron :D Pisem ovo kao tip kojeg je par ljudi otpisalo za voznje jer sam jednom bio prespor, a drugi put "nepotrebno forsirao tempo" :D Na kraju mi je najbolje bilo kad sam vozio sam jer nisam na razini kluba niti mi se da vuci za sobom prikolicu.

Sent from my SM-N960W using Tapatalk

Razmišljao sam o tome, ali od ovih prijatelja koji su bliže, eliminacijom dolazim do jednog frenda kojem bi odgovor bio da većinu dana opet nemože radi poslovnih i privatnih obaveza. Iako ja nemam ništa protiv vučenja drugih za sobom.
Znam da se neki klubovi hvale kako imaju ljude različitih fizičkih sposobnosti, pa bi tu možda pokušao sa svojom srećom.

Jbg. išao sam u osvnovnu, srednju i faks u 3 različita grada. Upoznao sam puno ljudi koje mi je drago da jesam upoznao, ali ekipa se raspršila po svijetu(uključujući mene). Još uvijek se družim sa ekipom sa faksa ali nema puno biciklista među njima. Zato i bih rado upoznao ljude u nekom klubu.
plavi_zmaj

PostPostao/la hostler dana 22. 06. 2019. (10:49)

Probaj sa BK Krpelj , najveci rekreativni klub u HR...smješten u Samobor ali ima ekipe i iz zg-a. (voze svugdje i svašta)
nekako mi logika nameće da ako ih je najviše, da je najlakše sebi naci ekipu...
hostler

Reputation point: 4

PostPostao/la plavi_zmaj dana 22. 06. 2019. (11:39)

hostler je napisao/la:Probaj sa BK Krpelj , najveci rekreativni klub u HR...smješten u Samobor ali ima ekipe i iz zg-a. (voze svugdje i svašta)

OK, raspitati ću se. Možeš li mi još išta reći?

Ima još kojih prijedloga?
plavi_zmaj

PostPostao/la hostler dana 23. 06. 2019. (09:25)

plavi_zmaj je napisao/la:
hostler je napisao/la:Probaj sa BK Krpelj , najveci rekreativni klub u HR...smješten u Samobor ali ima ekipe i iz zg-a. (voze svugdje i svašta)

OK, raspitati ću se. Možeš li mi još išta reći?

Ima još kojih prijedloga?

BK krpelji su kolko ja znam, a nisam član, ali poznam ih dosta - nekako "najopušteniji" klub...
iako imaju natjecateljski odlične pojedince, vecina ih vozi i odlazi na evente zbog gušta, druženja itd..

Od kluba kolko ja pratim i viđam po šumi imaš jos i Cikluse (mozda malo vise natjecateljski orijentirane ali isto brojne)

BK Opušteno, enduraši i gravity ekipa iz zagreba... ako si za enduro...

To je to... sigurno psootji još x kluba ,a vjerojatno ce se naci i neki kolega koji ce valda napisat jos koju recenicu.

Good luck
hostler

Reputation point: 4

PostPostao/la plavi_zmaj dana 23. 06. 2019. (23:07)

Čini se da će biti BK Opušteno.

Opcija B možda BK pedalinac jers u Randoneri. Daleko sam ja od Randonera ali mi se to čini vrlo zanimljivim.
plavi_zmaj

PostPostao/la juRORO dana 29. 08. 2019. (00:15)

plavi_zmaj je napisao/la:
Jedini uvjet osim toga je da imam jedino specku, tako da MTB only klubovi ispadaju. I .

hostler je napisao/la:
BK Opušteno, enduraši i gravity ekipa iz zagreba... ako si za enduro...

plavi_zmaj je napisao/la:Čini se da će biti BK Opušteno.

i kak ti je u klubu? :twisted:
juRORO

PostPostao/la plavi_zmaj dana 01. 09. 2019. (00:07)

Pa nemogu se požalit.
plavi_zmaj

Natrag na Teme za sela i gradove

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.