Split

popričajte s ekipom iz kvarta...

Re: Split

PostPostao/la SkriLLeX dana 01. 12. 2014. (16:59)

hahah koga kopat :D di?
sta ?

daj informiraj me hahaha

necemo valjda prosirivat Lovrinac? :D
SkriLLeX

Reputation point: 0

PostPostao/la x3mred dana 02. 12. 2014. (09:50)

kopat staze, čistit i održavat ih :!:
nemisliš valjda da se ono po čemu voziš materijalizira čim kupiš širi volan ili postaš novu sliku u garažu?

Greda se trenutno unaprjeđuje
Azbestoza se čisti (i unaprjeđuje :twisted: )
Žrnovničani unaprjeđuju Promilku

Mini bike park u pletikosićima, dirt na iston mistu, Staza Imber i staza Radmanove su on hold jerbo nan fali ljudi.
znači ne lajkova, nego ljudi

azbestoza noćne radne su danas iza 6, i vjerovatno u četvrtak. greda je vikend, radne ujutro, popodne kombi,ako nas se skupi za popunit ga.

smatraj se informiranim
....divided we stand....
x3mred

Reputation point: 18

PostPostao/la SkriLLeX dana 02. 12. 2014. (10:35)

s obzirom na ton poruke,smatram se i vise nego informiran ;)

bravo za PRa

evo ti jedan LIKE

mislim koji k...
prvi put cujem za te staze uopce ali bih rado pomogao...
SkriLLeX

PostPostao/la x3mred dana 02. 12. 2014. (11:38)

tražija si informaciju, nisi tražija informaciju sa ljepim tonon ;)
eo da neklikaš par stanica unazad ovog istog topica:
Greda
Azbestoza(malo niže na linku i promilka)
imber
pojilo
bahatte

ton je "dođi ili nemoj,samo nemoj bacat baze" zato šta godinama slušan raznorazna obećanja , pa još raznoraznija opravdanja. pa bi to tija srizat odma u početku, baš mi se neda lupat u prazno.
dakle: danas, 18:00, azbestoza radne, lampadina,rukavice i nožice, mi imamo ostatak alata, zainteresiran?
....divided we stand....
x3mred

PostPostao/la adaksinjo dana 02. 12. 2014. (11:48)

nije me briga, al bi htel znati. kaj nije kod vas dole na jugu oko 18h kmica?
ChILd_ReBoRn je napisao/la:36/40 gear ratio je 1,00
adaksinjo

Reputation point: 94

PostPostao/la Mr Shark dana 02. 12. 2014. (12:31)

na ove gnjusne i mucke provokacije uopce se necu obazirat :lol: :lol:

Lex ako si zainteresiran za danasnje kopanje, javi mi se na PM
Mr Shark

Reputation point: 3

PostPostao/la Mitsuoka dana 02. 12. 2014. (12:54)

A je si satra čovika, a on ni sam ne zna što bi vozio. Sumnjam da ima i opremu za Gredu, a ni bike nije baš za to.

Nek prvo proba malo po Marjanu na laganije XC stazice, malo smo očistili i one početničke stazice, neki klinci su počeli radit neke nove lagane elemente za vjezbu i upoznavanje pa neka vidi.
Mitsuoka

Reputation point: 14

PostPostao/la x3mred dana 02. 12. 2014. (13:09)

to zvone, pričaj mu o opremi i koja bicikla može a koja nemože, to će mu(nan) kruva dat

@adaks: je, ali naše svitlo je hajduk a on živi vječno :mrgreen:
....divided we stand....
x3mred

PostPostao/la Mr Shark dana 02. 12. 2014. (13:39)

Mislin da njegovo upitno trazenje staza za spust jasno definira ciljane staze koje bi vozija...marjan nije dh meka kako splicani misle, jbg
Mr Shark

PostPostao/la Mitsuoka dana 02. 12. 2014. (14:23)

A Hrvoje, znaš i sam kakvo je shvaćanje staza za spust pa jednom Josip odvede covika u Zrnovnicu pa ga ovi dan danas proklinje.

Kruva neće dat nista oko ovoga al ne treba covika navuc da kopa i da još se ispati s bajkom koji nije za to i onda ga još vodis covika na hitnu. Ispizdija si sebe, njega, vjerojatno se vise neće javit i to je to.

Kao sto rekoh neka krene od Marjana, koji bas suprotno mišljenjima splićana, nudi 20ak pocetnickih XC stazica s ponekim manjim elementom, a onda ako želi vise neka lagano napreduje. Kako s bajkom, tako i sa opremom i sa stazama. Jednostavno ne mos dovest covika koji nije jednom bia ni na jednoj stazi na gredu.
Mitsuoka

PostPostao/la Mr Shark dana 02. 12. 2014. (14:58)

Ja neznan po kojin stazama je neko vozija, ali znan da ako neko pita za spust, onda ga sigurno necu poslat na marjan, jer JA pretpostavljan da onaj ko pita za DH staze zna kako one i izgledaju.

E sad, to sta je Josip odvea nekog na promilku koja nije zahtjevna pa je nekom bilo tesko, ja nisan kriv za to hahaha...a i gledaj to ovako, takvi ljudi misle da su marjanske staze DH staze, i normalno kad dodu na Azbestozu ili Gredu, bude KOJI K****....Ja nezelin da se iko slomije, boze sacuvaj, ili nekog odbit od biciklizma.

Na kopanje nisan navlacija nikog niti tira ikog, pita san ga jer nan triba pomoc i dodatnih ruku jer nemozemo sve sami (mislin ocito mozemo, samo uz puno vise kopackih dana, a manje voznih)...najgore sta se nekom moze dogodit da vidi odma kakva je staza :lol: :lol:
Bili se ti slozija da je poprilicno nezahvalno i u jednu ruku pokvareno da 3 lika sreduju staze koje vozi jos njih dosta, pa onda jos kasnije kazu da su staze teske i da na njima neka čikina??? I ne, isprika nije, ja neman vrimena, ja san zaposlen, ja iden u skolu, ja iden na faks, meni se piski i kaki...jer i mi ostali i radimo, i idemo na faks :D

Ma mogu i prozvakat sta neko nekopa, ali nerazumin zasto (sad govorin o ljudima koji imaju DH bajkove koji ka najveci kuleri grada Splita se voze po kornizu) neodazovu kad se organiziraju voznje, di uvik bude kombi? Mislin kombi kosta 400 kn/dan, ako nas se skupi 8 to je prihvatljiva cifra, a kamoli jos vise kad znas i samo koliko daunhilera ima po gradu.
Mr Shark

PostPostao/la x3mred dana 02. 12. 2014. (15:12)

Mitsuoka je napisao/la:A Hrvoje, znaš i sam kakvo je shvaćanje staza za spust pa jednom Josip odvede covika u Zrnovnicu pa ga ovi dan danas proklinje.

Kruva neće dat nista oko ovoga al ne treba covika navuc da kopa i da još se ispati s bajkom koji nije za to i onda ga još vodis covika na hitnu. Ispizdija si sebe, njega, vjerojatno se vise neće javit i to je to.

Kao sto rekoh neka krene od Marjana, koji bas suprotno mišljenjima splićana, nudi 20ak pocetnickih XC stazica s ponekim manjim elementom, a onda ako želi vise neka lagano napreduje. Kako s bajkom, tako i sa opremom i sa stazama. Jednostavno ne mos dovest covika koji nije jednom bia ni na jednoj stazi na gredu.

greda se more normalno spustit na HT-u i netreba ti neki skill i iskustvo, što potvrđuje par zadnjih ljudi koji su se javili(bez dh pila, iskustva i skilla), spustili, guštali, i kažu da bi opet.
azbestoza je komplicirana ali je cila chickenizirana. samo šta su chickeni zarasli, ka i ostatak staze, koju upravo čistimo (nisi se potvrdija za radne, pa nije valjda i tvoj bike neadekvatan :? )

ka alternativa ovom gori ja san nekih 5-6 ljudi vodija sa marjana na hitnu(uključujući i sebe). i šta sad, koja je poanta?
pa IMO svugdi mo'š past, sa bilo kojon biciklon, sa bilo kakvim iskustvom i bilo kad. netriba proklinjat ljude koji su ti omogućili izbor više ,i bolje svašta pojist nego svašta pričat :ugeek:
....divided we stand....
x3mred

PostPostao/la SkriLLeX dana 02. 12. 2014. (15:28)

da se i ja nadovezem malo

prvo ok,mozda sam ja krivo napisa spust,jer za bilo koji ozbiljniji nemam ni biciklu ni opremu koja mi triba za to

vise sam pita opcenito u vidu nekakve voznje vikendom i zajebancije

ovo sta vi radite je vec nesto konkretnije i ozbiljnije,sta je i normalno jer ste dulje u tom

pod upitom kakvo kopanje...nisam isa sa namjerom valjanja baza ili iceg,jer doslovno iz onog posta sam prvi put sazna da postoje ikakve staze i da to neko sreduje i da stvarno ljudi nesto rade

jbg jednostavno nisam ima pojma,sad znam :)

logika nalaze da se za pocetak drzim marjana i ucim se,jer nisam dosad vozio nista slicno tome al zasigurno bi tio i probat i uzet i opremu i bicikl koji tome sluze

a za kopanje,jel ima kakva fb grupa di se moze konkretno skupit ekipa sta vozi po tim stazama,tipa vikendom da se ode i radi na tome...jer ovako na prvu radnim danom izuzev vas tesko da ce se iko nac :/
SkriLLeX

PostPostao/la Mitsuoka dana 02. 12. 2014. (15:38)

Pretpostavka je majka zajeba. Da nisan vidia ljude kako su se opekli ne bi bezveze komplicira sve. Better safe than sorry.

A sad ovo oko čišćenja, sve dosad sta san cistia san cistia radi sebe. Ako neko nije u stanju doc i pomoć jbg, njemu na dušu, ovako je bar čisto, onako ne bi bilo. Znaš i sam di smo i kako je i da 90% ljudi radije bira ne vozit nego čistit. Ja radije biram malo sam počistiti, pa uživati nego se provlačiti kroz dracu.

A ovo oko neodazivanja... A jbg. Znaš da su svi face dok ne bude vožnja. Scena je takva kakva je. Zato ja i većinom idem sam za svoj gust. Ne treba čekati nikoga, znam koliko mi treba do gdje, jbg, draže bi mi bilo s društvom, al kad nema nikoga tu da mi pase po tempu.
Mitsuoka

PostPostao/la Mitsuoka dana 02. 12. 2014. (15:57)

Ratko, i sam znaš koliko mi je bike neadekvatan sa svojim učestalim krekovima, a i znaš da sam uvijek od volje za pomoć kad imam vremena ;)

A ovo drugo, moraš se složit da je lipše past na Marjanu di je malo zemlje i di je blaža staza nego na gredi di ni štitnici mogu ne pomoć. A i tu jr bliže hitna. Znam i ja ljudi koji su ostavljali vilice (ne one na bikeu) na Marjanu, al ne znam bas da su se lomili oni koji su došli lagano napredovati ili uopće započeti, a ne poboljšavati svoja vremena.

I ne kažem da se greda ne može proc na HT-u, uostalom i sam znaš da kad se ima volje može se sve. Al ne bi poslao čovjeka sa solidnim XC bikeom da uništava dijelove tamo.

Istina, lipo bi bilo da je vise ljudi, al ne triba silit nekoga, doc ce sam ako oce. Znaš i da sam i ja tako...
Mitsuoka

PostPostao/la x3mred dana 02. 12. 2014. (16:34)

daj objašnjavaj se dalje, cijeli sam uho...
@SkriLLex, ok, skužaj na tonu, nije bilo u redu od mene.
uglavnom, slažen se da je neki pravi redosljed marjan-šuma-greda-azbestoza, samo san tija primjeron reć da se ima di vozit za ljude koji se imaju volje vozit. ako nemaš, onda ostaju objašnjavanja po forumima i djeljenja lekcija s čime se šta može i smije vozit :roll:

zainteresiranost ti (i svi ostali) mi možete potvrdit na PP, neda mi se dalje palamudit uprazno
....divided we stand....
x3mred

PostPostao/la Mitsuoka dana 02. 12. 2014. (17:38)

A jbg Ratko ako misliš da se uopće imam potrebu objašnjavati, onda ne znam zasto sam uopce ovo sve pisa... a ton ti toliko poziva da dodes pomoć da bi sad radije odjeba ručak i dosa na azbestozu kopat ;)
Mitsuoka

PostPostao/la Mr Shark dana 03. 12. 2014. (23:22)

Evo da i ovde stavin obavijest, u subotu ili nedilju (jos nije precizirano) u planu je voznja na gredi, azbest se i dalje ureduje.
Kombi je u planu tako da nema guranja uzbrdu, sidi i vozi :P
Zainteresirani se mogu javit ovde ili na PM :D
Mr Shark

PrethodnaSljedeća

Natrag na Teme za sela i gradove

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.