Split

popričajte s ekipom iz kvarta...

Re: Split

PostPostao/la x3mred dana 08. 12. 2014. (13:51)

prvo upozorenje: ako je ton prejak, stišajte ga :mrgreen:

a sad ozbiljno, bližimo se završetku azbestoznog čišćenja, nas troje je došlo do dna kanjona i osta je sami kraj koji je dosta zarasta u zadnjih godinu dana. nije neki grozni posal, cvicange, kosir, rukavice, mašklin eventualno(oni mali :) ). posal od par sati, samo da je više ljudi.
išlo bi se sutra, oko 18, kojih dvi-tri ure odradit.

netriba bit profić za radit, puno će nan značit par ruku više, a i nema bičeva. u najgoru ruku možete bacit đir i sprijateljit se sa stazon. vidit koja je to grozota o kojoj bruji cili Split, i zašto vježbanje po marjanu nema veze sa ničim :P

ako ste zaintrigirani javite se odi ili na pp i ne zaboravite ponit lampadinu kakvu
....divided we stand....
x3mred

Reputation point: 18

PostPostao/la pany dana 22. 01. 2015. (23:29)

eo samo da kazen ovima sta smatraju da greda nije misto za pocetnike i slicno, pa neka ljudi vide sta je staza a ne ih plasit
eo moje kratke pricice o pocetku dunhila i toj strašnoj gredi. spoiler alert :!: :arrow: nije tako strasno :D
nikad nista bitno nisan vozio, nikoga nisan zna, a zanima me je downhill, i di cu i sta cu sad? :o logika nalaze nadi nekoga jos da se vozi s tebom... i tako ja i napravih, nadem prijatelja(također hardtail predviđen za nista teze od požernih puteva), i mi smo kao zanima nas downhill i culi mi za neke staze u hrvacama(danas poznato kao KršniUberCoolFreeridePark), i dobro, mi pedalom do hrvaca i nakon nesto trazenja napokon nas covik uputi prema pravom mistu, i mi dođosmo do parka i ono prva stvar holyyyyshitfuck ovo ce lose zavrsit. dosli smo tu i gledamo u dirteve od 2-3 metra, sa gapovima, tabletopu ni traga, nicemu cemu smo mogli primirisat, i mi u sumu, to probali par stazica. zakljucak: moramo saznat ko je to napravio! i tako se ja bacih u potragu za tada mi jos nepoznatim Krš klubom, i nakon nesto trazenja naisa na forum, i sta cu nego se prijavit. I tu vidim nesto zanimljivo: Dogovori za vožnje, moj izraz nakon toga je :lol: ajmo vidit sta je to. U pitanju je u tom trenutku bio kombi i greda, i meni se to ucinilo zanimljivim pa san pita jesu pocetnici dobrodosli, i pogodite sta :shock: niko me nije pita sta vozit, nego su samo rekli ocekujemo te(Ratko, taj uber strasni lik koji sve plasi radnim akcijama :mrgreen: ) i tako ja zavrsih u jedno lijepo nedjeljno popodne na Biteliću sa jos 11 ljudi u kombiju na putu na vrh staze, naravno i moj prijatelj sa menom(xc kaciga bez štitnika je bio, i pogodite sta, nije poginio, jer vozi unutar svojih granica, di triba tu ce na noge proc, a nece probat rock gardene koji šalju i puno bolje od nas na glavu, nego lagano i polako i bilo mu je super), stojimo na vrhu i gledamu tu uber strasnu stazu i sta cemo sad, ma ko ga #prosto# kad smo već tu, ajmo doli pa sta bude. I kao što vidite još sam tu živ i zdrav, nakon sta san naslipo prosa gredu kao prvu dh stazu u zivotu. i odtad san isa sa njima svaki put kad san moga :D

Zakljucak: nije nemoguće i nije tesko i vridi probat i vidit jel to za vas, ako san moga ja bez ikakvog znanja i ideje mozete i vi, niko van se neće smijat ako sidete sa bikea i zaobidete neke djelove. i hvala krsnim momcima na dobrodoslici i savjetima, ljudi zakon ste, i nadan se da ce bar neko nakon ove poruke skuzit da greda nije staza koja jede malu djecu :!:
ma zajebi ovo sve povis, nemojte probat, mozda van se cak i svidi a to mi nikad nebi željeli :twisted:

mozda san se malo zanio gledajući kolicinu teksta :oops: jos jednom, dodi probaj, ako nista sist ces popit nesto i upoznavat se
pany

Reputation point: 0

PostPostao/la ivan69 dana 13. 02. 2015. (21:08)

otkad si to napisa nema nikakvih odgovora haha
uglavnom ekipa dodite provajte sta nemozete pogurajte nece se niko smijat,ekipa je zakon sve je ok tako da ne trebate se bojat da ce van se neko smijat kad prodete neki dio gurajuci :) :)
ivan69

PostPostao/la Pivac2912 dana 02. 03. 2015. (13:13)

"pany" super priča tako treba samo naprid :)
Šta se tiće ovih radnih akcija, pa ako se vozite non stop stazom pa zbog sebe treba je malo uredit, i tu se slažem s Zvonom (ne zato šta vozimo skupa), ja sam iz Žrnovnice i dosta vozim Promilku i kad god stignem očistim kamenja i grane kao šta smo neki dan kad se urušija veliki zid na dnu staze. Na Marjanu također ako šta vidimo stanemo i očistimo itd. Na gredi sam bija 1 put i super mi se svidila. Prijatelj mi je proša sa HT od 80 mm i šta ne možeš staneš i lagano nizbrdo pješice, je da se ubija fizicki ali mu je super iskustvo. Imam je u planu posjetit ubrzo s novim bikom i da vidim na stazi nešto sta bi i počistija, mislim da je to pitanje neke bike kulture.
Pivac2912

PostPostao/la pany dana 02. 03. 2015. (22:30)

"Pivac2912" hvala, napisa san to u nadi da ce nekoga bar pogodit al odtad pustoš na forumu :O
a za gredu, ocekujemo te, ulogiraj se na forum krsni, tu su ti svi dogovori, cesto je shuttle greda na repertoaru :D
i slozit cu se s tim da je super iskustvo, pogotovo s ekipom, stvarno to triba probat ;)
pany

PostPostao/la Pivac2912 dana 03. 03. 2015. (19:13)

Jedna slija sa shuttle Promilka :P
slika
Pivac2912

PostPostao/la x3mred dana 04. 03. 2015. (15:35)

ma svi vozimo šta želimo i gdje želimo i radimo to što radimo zato šta valjda volimo to šta radimo. sve ostalo su detalji i podjele

a kad smo kod detalja i podjela, shuttle sa enduro biciklama (vidin samo dvi koje pripadaju unutra) :shock: :? nije li to u totalnoj suprotnosti cile priče enduro discipline? :mrgreen:
....divided we stand....
x3mred

PostPostao/la Pivac2912 dana 04. 03. 2015. (18:14)

ma svi vozimo šta želimo i gdje želimo i radimo to što radimo zato šta valjda volimo to šta radimo. sve ostalo su detalji i podjele

sam si odgovorija na pitanje :), ako neko želi i sa HT na shuttle onda je isto dobrodošao, nema podjele.
Par vikenda prije smo otišli na Vidovu goru i cca 60 km pedalanja cijeli dan,a ponekad dan bez pedalanja dobro dođe, i opet se vračamo na quotano :)
Pivac2912

PostPostao/la x3mred dana 05. 03. 2015. (20:04)

ma sve ok, naravno da su novi ljudi uvik dobrodošli, a i oni stari
mislija san ovako filozofski,razmišljanja jednog enduro ridera u shuttleu, je li to slično guranju jednog DH/freeridera ili totalno suprotno? :ugeek:
....divided we stand....
x3mred

PostPostao/la gospodin zelenko dana 05. 03. 2015. (20:11)

Filozofska razmišljanja jednog enduro ridera u shuttleu.. :D Vidim da vama doli ne fali smisla za humor :D Nego imate li šta novijih slika i tako to sa vaših glasovitih tvrdih staza?Znam da je prije bio krš forum i našo sam ga ali nema baš puno o tome kako to izgleda trenutno,a zanima me i volio bi vidit kakvo je stanje dole,kako se vozi koja je šema i slično ako nije problem.
gospodin zelenko

Reputation point: 9

PostPostao/la Pivac2912 dana 06. 03. 2015. (10:20)

Imas tu od Grede neke novije filmove ako nisi već pogleda.

http://www.dropbike.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=95921&hilit=greda
Pivac2912

PostPostao/la x3mred dana 06. 03. 2015. (11:11)

mi smo šema malo aktivni, malo ne, malo se kopa malo vozi. došlo je par "go anywhere - ride anything" ljudi u klub, pa je palo par epic vožnji. fotografija ima kad ima ko fotografirat, večinon smo na helmetcamovima, mada i to dosadi

zadnji lipi edit je azbestozni(neračunajući moj white greda axe edit :) )

imali smo još par projekata u điru,nažalost(ili na njegovu sreću) redatelj je otišo trbuhom za kruhom

na kršnom forumu su i dalje evidencije staza u okolici, samo smo opet nešto pomicali i premicali

a ova filozofska priča me kopka ima dva tjedna, bili smo na azbestozi i rješili shuttle, usput je došla i jedna grupa enduraša u slovensko/lokalnoj kombinaciji. i ka mi in kažemo: ma daaj, kombi je već tu, netribate ništa plaćat, doć odmorni na vrh to je najbolja stvar ikad!
a oni da neće :shock: ,da je njima cila ta enduro priča napeta. ništa shuttle, pedala i zasluži spust (koliko san skužija, shuttlanje u SLO :arrow: no-no, pa su prišli na enduro i tamo ostali).
nakraju smo ih upilali pa su jedan đir išli s nama, ali jedva

EDIT: aj da spomenen i zadnje kršno uprizorenje-azbestozno ,rekonstrukcija nove linije.
prvi "shark-fin" element u dalmaciji :lol:

Azbestoza još čeka svoj helmetcam. osin Virtića i Žana niko je nije spustija u komadu u nekom normalnom vremenu :twisted:
....divided we stand....
x3mred

PostPostao/la Pivac2912 dana 06. 03. 2015. (13:40)

Slično kao ti slovenci smo i mi dobili ponudu, pedalali smo taj dan i spustili se Promilkom i sinjali njih i dobili ponudu da odemo shuttlom ,u tom trenutku nakon pedalanja to ti dođe kao da te ponude čašom vode u pustinji :)
inače super izgleda azbestoza, nisam osobno nikad bija na stazi unatoč sto puta po Kozjaku, ali morati ću doći povirit.
Pivac2912

PostPostao/la gospodin zelenko dana 06. 03. 2015. (14:07)

Odlično vam je to sve,baš se vozi-vozi,okoliš izgleda super za snimat još je i more u pozadini-idilica! Reko sam da neću niš obećavat jer mi je uvijek negdje u podsvijesti da bi nekaj od opreme moglo crknut u međuvremenu pa je skrivenistudio neko vrijeme u banani al imam volje i želje svratit i nekaj dobrog da napravimo.Imam u planu počet radit jedan novi filmić s malo više mjesta od Zagreba i Split ekipa bi definitivno dobila svoj segment.Kako je u ranijim ljetnim mjesecima,6.-7. već prevruće za vozit ili nema to veze ako se kombijaši?
gospodin zelenko

PostPostao/la Mr Shark dana 06. 03. 2015. (16:01)

Vruce je, to je istina ali s kombijen se nekako prigrmi :D
Ako ces gledat/vozit/snimat/fotografirat znas di se javit (forum i fejsbuk) :geek:
Mr Shark

Reputation point: 3

PostPostao/la gospodin zelenko dana 08. 03. 2015. (12:22)

Sve znam,javit ću se Extremeredu ili tebi na pm kad se lagano počne ocrtavat datum uvezi ljetovanja.
gospodin zelenko

PostPostao/la x3mred dana 15. 03. 2015. (20:27)

a umisto laganog ocrtavanja kontura financijske konstrukcije, možete se dogovorit sa par vozača i impulzivno jedan vikend do odi dolipit, bez nekih presinga i knjige snimanja.
Čudesna šuma je ponovo živa, tructlle funkcionira, a traže se letači i stilisti po zraku :ugeek:
....divided we stand....
x3mred

PostPostao/la Nixa dana 16. 03. 2015. (11:48)

di se ovo leti ?? :mrgreen:
Nixa

Reputation point: 2

PrethodnaSljedeća

Natrag na Teme za sela i gradove

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.