Rab

popričajte s ekipom iz kvarta...

Rab

PostPostao/la Aco5566 dana 12. 03. 2011. (18:07)

Cuo sam od kolege koji je sa Raba da na istom postoji saza na kojoj se odrzavaju utrke motocrossa.
Pa sada ako ima nekoga sa Raba ili zna nesto o tome da me malo niformira :)
Dali je vozivo sa DH bajkom,dakle zanima me nizbrdica.
Razmisljao sam ovo ljeto sator na leda i zaletit se tamo sa frendom par dana,tako da svaka informacija je dobro dosla. :D

Pozdrav
Aco5566

Reputation point: 6

Re: Rab

PostPostao/la 2 die 4 dana 23. 06. 2016. (06:54)

Da ne otvaram novu temu, koristim ovu staru.

Idem malo na GO i uzimam bajk, pa ako netko zna neke staze ili išta slično na dotičnom otoku bio bih zahvalan na informacijama o lokaciji istih.
Pravila foruma
Zvonimir1985 je napisao/la:Jbg, meni se dize na xtr, a slx mi je razmisljanje u ruznim stvarima za vrijeme seksa da ne bi doslo do preuranjene ejakulacije!

Emge je napisao/la:Nisam nista sporiji, jer tubeless ravnomjerno rasporedi ripne.
Emge je napisao/la:User formerly known as mgavrano
2 die 4

Reputation point: 21

PostPostao/la hostler dana 23. 06. 2016. (14:36)

Ima staza :)

enduro - za hrabrije:
1.spust planinarskom stazom sa vrha Kamenjak - poprilično dobra stazica. nažalost flow kvare "lesi2 tj vrata za ovce kojih ima dosta. ukoliko se vozi u paru ide bolje jer se izmjenjujete ( otvaranje zatvaranje)
2.na poluotoku Kalifront će maratonci doći na svoje -samo utabani makadam pa se može pičiti brzo i 30 km nije porblem ubiti. Singlica ima malo ali može se čovjek dati malo i u istraživanje
3. opcija etapa utrke 4islands koja je best of cijelog otoka

Lp
hostler

Reputation point: 4

PostPostao/la 2 die 4 dana 25. 06. 2016. (19:27)

hostler je napisao/la:Ima staza :)

enduro - za hrabrije:
1.spust planinarskom stazom sa vrha Kamenjak - poprilično dobra stazica. nažalost flow kvare "lesi2 tj vrata za ovce kojih ima dosta. ukoliko se vozi u paru ide bolje jer se izmjenjujete ( otvaranje zatvaranje)
2.na poluotoku Kalifront će maratonci doći na svoje -samo utabani makadam pa se može pičiti brzo i 30 km nije porblem ubiti. Singlica ima malo ali može se čovjek dati malo i u istraživanje
3. opcija etapa utrke 4islands koja je best of cijelog otoka

Lp

Tenks, imaš neke gpx-ove, karte...?
Pravila foruma
Zvonimir1985 je napisao/la:Jbg, meni se dize na xtr, a slx mi je razmisljanje u ruznim stvarima za vrijeme seksa da ne bi doslo do preuranjene ejakulacije!

Emge je napisao/la:Nisam nista sporiji, jer tubeless ravnomjerno rasporedi ripne.
Emge je napisao/la:User formerly known as mgavrano
2 die 4

Reputation point: 21

PostPostao/la Draž dana 27. 06. 2016. (10:31)

ovo kaj veli hostler je onako - ne baš za sjurit se nego više za preznojit se nizdbrdo... pogotovo ako se kreneš spuštat nakon 8h ujutro :)

ima hrpa označenih laganini stazica koje se isplati istražit jer je Rab inače prekrasan i zelen tako da predlažem da se ekipiraš kremom za sunčanje, pivom, slamnatim šeširom i uživaš... :)
Once u go oval u can't go round!
Draž

Reputation point: 10

PostPostao/la Lateralus dana 17. 09. 2016. (20:34)

U Turistickoj zajednici odnosno njihovom uredu, ima GSSova karta s ucrtanim stazama. 40 kuna
Lateralus

Reputation point: 0

Natrag na Teme za sela i gradove

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.