UPOMOČ

Pravila foruma
test

UPOMOČ

PostPostao/la SpecFreak dana 11. 01. 2016. (11:35)

Ljep pozdrav,

Moje ime je Ana Pušnik i dolazim iz Slovenija. Nadam se da čemo se razumijet, jer moj hrvatski nije baš najbolji.

Jučer so nama sa dečkom iz podruma ukrali bajk i neke turne skije. Dobili smo infromaciju, da bi mogli bajk prodajat na hrvatskom ili još južnije. Ne znam kamo se okrenut, jer ne poznajem hrvatske mtb scene. Voljela bi pronač nekoga, koji bi htio postat na ovom forumu u mom imenu, jer ja ne znam kako da to obavim ili možda ni ne možem.

Trebali bi razširit riječ o tome, da je bio ukraden bajk i da bih željelji svaku informaciju o tome ako netko na forumu možda čuje, da se prodaje naš bajk. Riječ je o Specialized Camber Comp bajku, veličine XL, model 2016. Bio je kupljen u devetom mjesecu i bio je upotrebljen samo nekoliko puta. Obavečavamo i nagradu ako se bajk pronađe. Takvih bajkova vjerovatno nije baš puno, jer je najnoviji model in ekstra large. Puno nam vrijedi i vrlo bih ga željeli dobit natrag.

Ako znate nekoga koji bi htio pomoć, molim za informaciju. Možda i informaciju ako imate još neke druge mtb forume na kojim bi se moglo objavit vijest o ukradenom biciklu.

Moji kontakti: +386 41 511 516 ili ana.pushnik@gmail.com
SpecFreak

Reputation point: 0

Natrag na Testing, testing...

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.